Proizvod trenutno nije dostupan
Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
HONOR Magic 7 Lite 8/256GB Titanium Black (5109BMFW)
from
$30,490.00
Ex Tax: $30,490.00
- Stock: Proizvod trenutno nije dostupan
- Brand: HONOR
- Model: 6936520856817
- Weight: 5.00
- SKU: 257095
- EAN: 6936520856817
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$52,050.00
Ex Tax:$52,050.00
$22,690.00
Ex Tax:$22,690.00
$44,360.00
Ex Tax:$44,360.00
$44,950.00
Ex Tax:$44,950.00
$28,180.00
Ex Tax:$28,180.00
$77,580.00
Ex Tax:$77,580.00
$66,910.00
Ex Tax:$66,910.00
HONOR Magic 7 Lite 8/256GB Titanium Black (5109BMFW)
| Boja: | Crna |
| Dijagonala ekrana: | 6.78" |
| Karakteristike ekrana: | • Osvetljenje: 4000 nits (peak) • Osvežavanje: 120Hz • Gustina ekrana: ~437 ppi • Rezolucija: 2700 x 1224 • AMOLED |
| Verzija operativnog sistema: | Android U + MagicOS 8.0 |
| RAM memorija: | 8 GB |
| Opis procesora: | Octa-Core (4xA78 *2.2GHz+4xA55*1.8GHz) |
| Čipset: | Snapdragon 6 Gen 1 |
| Grafika: | Adreno A710 |
| Interna memorija: | 256 GB |
| Proširenje interne memorije: | Bez mogućnosti proširenja |
| Zadnja kamera: | 108 Mpix + 5 Mpix |
| Opis zadnje kamere: | 108MP F1.75 5MP F2.2 Photo: Maximum 12000 x 9000 pixels Video: Maximum 3840 x 2160 pixels |
| Opis prednje kamere: | 16M, F2.45 Photo: Maximum 4608x3456 pixels Video: Maximum 1920x1080 pixels |
| Senzori: | • Senzor blizine • Senzor ambijentalnog svetla • Kompas • Senzor gravitacije • Senzor otiska prsta • Žiroskop |
| Opis Bluetooth: | Bluetooth 5.1 |
| Opis GPS: | GPS, AGPS, Glonass, BeiDou, Galileo |
| Opis Wi-Fi: | 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4G/5G |
| Interfejs za punjenje: | USB-C |
| NFC: | Da |
| Izlaz za slušalice: | Ne |
| Snaga punjenja: | 66 W |
| Otpornost na prašinu i vodu: | IP64 |
| Kapacitet baterije: | 6600 mAh |
| SIM slot: | Dual SIM |
| SIM slot tip: | Nano SIM |
| eSIM: | Da |
| 2G mreža: | Da |
| 3G mreža: | Da |
| 4G (LTE): | Da |
| 5G mreža: | Da |
| Dimenzije: | 162.8 x 75.5 x 7.98 mm |
| Masa: | 189 g |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.