Proizvod trenutno nije dostupan
Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
MOTOROLA Edge 50 Neo 8/256GB PANTONE Lattè
from
$39,220.00
Ex Tax: $39,220.00
- Stock: Proizvod trenutno nije dostupan
- Brand: MOTOROLA
- Model: 840023278419
- Weight: 5.00
- SKU: 248131
- EAN: 840023278419
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$5,000.00
Ex Tax:$5,000.00
$2,020.00
Ex Tax:$2,020.00
$2,950.00
Ex Tax:$2,950.00
$26,200.00
Ex Tax:$26,200.00
$29,540.00
Ex Tax:$29,540.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
MOTOROLA Edge 50 Neo 8/256GB PANTONE Lattè
| Operativni sistem | Android 14 |
| Procesor i grafika | Octa-core (4x2.5 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) Čipset: Mediatek Dimensity 7300 (4 nm) Grafika: Mali-G615 MC2 |
| Ekran | Dijagonala ekrana: 6.4" Gustina ekrana: ~474 ppi Osvežavanje ekrana: 120Hz Osvetljenje: 3000 nits (peak) Rezolucija: 2670 x 1220 Odnos stranica: 20:9 P-OLED HDR10+ Corning Gorilla Glass 3 |
| Dual sim | Da |
| Ram memorija | 8 GB |
| Interna memorija | 256 GB Proširenje interne memorije: Bez mogućnosti proširenja |
| Slot za memorijsku karticu | SIM slot: Dual SIM SIM slot tip: 1 Nano SIM + 1 eSIM eSIM: Da |
| Zadnja kamer | 50 Mpix + 10 Mpix + 13 Mpix Stabilizacija: Optička stabilizacija (OIS) Opis zadnje kamere: 50 MP, f/1.8, (wide), 1/1.5", 1.0µm, multi-directional PDAF, OIS 10 MP, f/2.0, 73mm (telephoto), 1.0µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom 13 MP, f/2.2, 13mm, 120˚ (ultrawide), 1.12µm, PDAF Features: LED flash, HDR, panorama Video: 4K@30fps, 1080p@30/60/120/240fps, gyro-EIS |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.4, (wide), 0.7µm Features: HDR Video: 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps |
| Ostale karakteristike | Senzori: Čitač otiska prsta (ispod displeja, optički) Akcelerometar Senzor za blizinu Senzor ambijentalnog osvetljenja Brzinomer Žiroskop SAR senzor Hub senzor Magnetometar (e-kompas) Opis Bluetooth: 5.3, A2DP, LE Opis GPS: GPS, GLONASS, GALILEO Opis Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band Radio: Ne NFC: Da Izlaz za slušalice: Ne Otpornost na prašinu i vodu: IP68 |
| Baterija | 4310 mAh Snaga bežičnog punjenja: 15W Snaga punjenja: 68 W Interfejs za punjenje: USB-C |
| Boja | Braon |
| Mreža | 2G mreža: Da 3G mreža: Da 4G (LTE): Da 5G mreža: Da |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 154.1 x 71.2 x 8.1 mm Masa: 171 g |
| Garancija | 24 meseca |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.