Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
PANASONIC Mobilni telefon KX-TU110EXC
from
$3,970.00
Ex Tax: $3,970.00
- Stock: In Stock
- Brand: PANASONIC
- Model: 5025232891863
- Weight: 5.00
- SKU: 159968
- EAN: 5025232891863
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$2,100.00
Ex Tax:$2,100.00
$2,100.00
Ex Tax:$2,100.00
$2,100.00
Ex Tax:$2,100.00
$2,380.00
Ex Tax:$2,380.00
$6,540.00
Ex Tax:$6,540.00
$2,400.00
Ex Tax:$2,400.00
$4,430.00
Ex Tax:$4,430.00
PANASONIC Mobilni telefon KX-TU110EXC
| Operativni sistem | fabrički |
| Procesor i grafika | - |
| Ekran | Dijagonalni ekran 1.77'' Ostali parametri prikaza: TFT, QQVGA 128 X 160 piksela |
| Dual sim | SIM slot: Dual SIM |
| Ram memorija | SD / CF standard memorije: SD (8MB - 4GB) |
| Interna memorija | 32 MB |
| Slot za memorijsku karticu | SIM kartica: standard |
| Zadnja kamer | 0.08 MP |
| Prednja kamera | - |
| Ostale karakteristike | Prenos podataka: GPRS Kućište telefona: standard Vreme razgovora (maks.): 5 h Vreme na standby (maks.): 225 h Bežična komunikacija: ne Priključci: 3,5 mm minijack, microUSB GPS: ne Tip memorijske kartice: microSD |
| Baterija | Kapacitet baterije: 1000 mAh |
| Boja | plava |
| Mreža | GSM mreža: 900 MHz,1800 MHz |
| Spoljašnje karakteristike | ežina: 81.5 kg Visina: 114 mm Širina: 51 mm Dubina: 13.5 mm |
| Garancija | 2 godine |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.