Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
MOTOROLA Edge 50 Fusion 8/256GB Forest Blue (PB3T0047RS)
from
$26,710.00
Ex Tax: $26,710.00
- Stock: In Stock
- Brand: MOTOROLA
- Model: 840023273919
- Weight: 5.00
- SKU: 229104
- EAN: 840023273919
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$5,000.00
Ex Tax:$5,000.00
$2,020.00
Ex Tax:$2,020.00
$2,950.00
Ex Tax:$2,950.00
$26,200.00
Ex Tax:$26,200.00
$29,540.00
Ex Tax:$29,540.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
MOTOROLA Edge 50 Fusion 8/256GB Forest Blue (PB3T0047RS)
| Operativni sistem | Android 14 |
| Procesor i grafika | Opis procesora: Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 Čipset: Qualcomm SM7435-AB Snapdragon 7s Gen 2 (4 nm) Grafika: Adreno 710 |
| Ekran | Dijagonala ekrana: 6.7" Karakteristike ekrana: • Gustina ekrana: ~393 ppi • Rezolucija: 2400 x 1080 • Osvetljenje ekrana: 1600 nits (peak) • Odnos stranica: 20:9 • P-OLED • Corning Gorilla Glass 5 |
| Dual sim | 1 Nano SIM + 1 eSIM |
| Ram memorija | 8 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Slot za memorijsku karticu | Bez mogućnosti proširenja |
| Zadnja kamer | 50 Mpix + 13 Mpix |
| Prednja kamera | 32 MP |
| Ostale karakteristike | Senzori: • Čitač otiska prsta • Akcelerometar • Žiroskop • Kompas • Senzor blizine Opis Bluetooth: Bluetooth 5.2, A2DP, LE Opis GPS: GPS, GLONASS, GALILEO Opis Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band Radio: Ne Interfejs za punjenje: USB-C NFC: Da Izlaz za slušalice: Ne |
| Baterija | 5000 mAh Snaga brzog punjenja: 68 W |
| Boja | Plava |
| Mreža | 2G mreža: Da 3G mreža: Da 4G (LTE): Da 5G mreža: Da |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 161.9 x 73.1 x 7.9 mm Masa: 174.9 g |
| Garancija | Zakonska saobraznost 2 godine |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.