Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
MOTOROLA EDGE 50 Pro 12/512GB Luxe Lavander
from
$47,350.00
Ex Tax: $47,350.00
- Stock: In Stock
- Brand: MOTOROLA
- Model: 840023258817
- Weight: 5.00
- SKU: 226264
- EAN: 840023258817
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$5,000.00
Ex Tax:$5,000.00
$2,020.00
Ex Tax:$2,020.00
$2,950.00
Ex Tax:$2,950.00
$26,200.00
Ex Tax:$26,200.00
$29,540.00
Ex Tax:$29,540.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
$39,610.00
Ex Tax:$39,610.00
MOTOROLA EDGE 50 Pro 12/512GB Luxe Lavander
| Operativni sistem | Android™ 14 |
| Procesor i grafika | Mobilna platforma Snapdragon® 7 Gen 3 2.63GHz Qualcomm® Kryo™ CPU Qualcomm® Adreno™ GPU Qualcomm® Hexagon™ NPU |
| Ekran | Super HD (1220p) ekran od 6,7 inča |
| Dual sim | Da |
| Ram memorija | 12 GB |
| Interna memorija | 512 GB |
| Slot za memorijsku karticu | Da |
| Zadnja kamera | 50 MB |
| Prednja kamera | 50 MB |
| Pakovanje | Specijalni miris kutije TurboPower™ punjač od 125 W USB Type-C na USB Type-C kabl Priručnici Alatka za SIM Zaštitna futrola |
| Baterija | 4500 mAh |
| Boja | Luxe Lavender – veganska koža |
| Mreža | 5G: n1/2/3/5/7/8/20/26/28/38/40/41/66/77/78 4G: B1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/26/28/32/38/39/40/41/42/43/48/66 3G: B1/2/4/5/8 2G: B2/3/5/8 |
| Senzori | Senzor 3-u-1 (ekspozicija, automatski balans bele, treperenje) ToF Brzinomer Žiroskop SAR senzor Magnetometar (kompas) |
| Garancija | 24 meseca |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.