Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
BLACKVIEW A52 Pro 4/128 GB Black (A52 Pro)
from
$11,930.00
Ex Tax: $11,930.00
- Stock: In Stock
- Brand: BLACKVIEW
- Model: 6931548314783
- Weight: 5.00
- SKU: 212933
- EAN: 6931548314783
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$2,500.00
Ex Tax:$2,500.00
$1,570.00
Ex Tax:$1,570.00
$2,140.00
Ex Tax:$2,140.00
$1,630.00
Ex Tax:$1,630.00
$1,570.00
Ex Tax:$1,570.00
$1,800.00
Ex Tax:$1,800.00
$1,690.00
Ex Tax:$1,690.00
$1,850.00
Ex Tax:$1,850.00
BLACKVIEW A52 Pro 4/128 GB Black (A52 Pro)
| Operativni sistem | Android 13 |
| Procesor i grafika | T606 |
| Ekran | Dijagonala 6.5" Rezolucija: 720*1600 20:9 HD+ IPS |
| Dual sim | NE |
| Ram memorija | 4 GB |
| Interna memorija | 128 GB |
| Slot za memorijsku karticu | do 512 gb |
| Zadnja kamer | 13 MP |
| Prednja kamera | 5 MP |
| Ostale karakteristike | Za navigaciju: GPS, GLONASS i Galileo Wi-Fi 802.11b/g/n 2.4G Bluetooth: BT V4.2 |
| Baterija | 5180mAh |
| Boja | Crna |
| Mreža | GSM spec: 850/900/1800/1900 3G spec: WCDMA:B1/B8 LTE spec:FDD:B1/B3/B7/B8/B20 |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 164.2 x 62 x 9.05mm Masa: 183.6g |
| Garancija | 2 godine |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.