Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
XIAOMI Redmi Note 13 Pro 8/256GB Midnight Black (1050496)
from
$27,600.00
Ex Tax: $27,600.00
- Stock: In Stock
- Brand: Xiaomi
- Model: 6941812759011
- Weight: 5.00
- SKU: 204396
- EAN: 6941812759011
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$97,190.00
Ex Tax:$97,190.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$84,510.00
Ex Tax:$84,510.00
$125,330.00
Ex Tax:$125,330.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$124,800.00
Ex Tax:$124,800.00
$12,820.00
Ex Tax:$12,820.00
$54,930.00
Ex Tax:$54,930.00
$83,820.00
Ex Tax:$83,820.00
$72,890.00
Ex Tax:$72,890.00
$79,580.00
Ex Tax:$79,580.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$92,990.00
Ex Tax:$92,990.00
$4,100.00
Ex Tax:$4,100.00
XIAOMI Redmi Note 13 Pro 8/256GB Midnight Black (1050496)
| Operativni sistem | Android 13, MIUI 14 |
| Procesor i grafika | Octa-core 2.2 GHz Čipset: Mediatek Helio G99 Ultra Grafika: Mali-G57 MC2 |
| Ekran | Dijagonala ekrana: 6.67" Rezolucija: 2400 x 1080 Karakteristike ekrana: • Osvežavanje ekrana: 120Hz • Rezolucija: 2400 x 1080 • Osvetljenje ekrana: 1300 nits (peak) • Odnos stranica: 20:9 • AMOLED • Corning Gorilla Glass 5 Rezolucija: Full HD |
| Dual sim | Da Nano SIM + Nano SIM |
| Ram memorija | 8 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Slot za memorijsku karticu | microSDXC |
| Zadnja kamer | 200.0 Mpix + 8.0 Mpix + 2.0 Mpix Stabilizacija: Optička stabilizacija (OIS) Opis zadnje kamere: 200 MP, f/1.7, (wide), 1/1.4", PDAF, OIS 8 MP, f/2.2, 120˚, (ultrawide) 2 MP, f/2.4, (macro) Features: LED flash, HDR, panorama Video: 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Prednja kamera | 16 MP, f/2.4, (wide) Video: 1080p@30fps |
| Ostale karakteristike | Senzori: • Čitač otiska prsta (Ispod ekrana, optički) • Akcelerometar • Žiroskop • Kompas • Senzor blizine Opis Bluetooth: 5.2, A2DP, LE Opis GPS: GPS, GLONASS, GALILEO, BDS Opis WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band Interfejs za punjenje: USB-C Izlaz za slušalice: Da |
| Baterija | Snaga brzog punjenja: 67W Otpornost na prašinu i vodu: IP54 Kapacitet baterije: 5000 mAh |
| Boja | Crna |
| Mreža | 2G mreža: Da 3G mreža: Da 4G (LTE): Da 5G mreža: Ne |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 161.1 x 75 x 8 mm Masa: 188 g |
| Garancija | 2 godine |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.