Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
Pantum M6550nw štampač/skener/kopir/adf/wifi
from
$20,500.00
Ex Tax: $20,500.00
- Stock: In Stock
- Brand: Pantum
- Model: 6942507503018
- Weight: 5.00
- SKU: 345928
- EAN: 6942507503018
- MPN: bc
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$27,230.00
Ex Tax:$27,230.00
$19,110.00
Ex Tax:$19,110.00
$27,780.00
Ex Tax:$27,780.00
$29,100.00
Ex Tax:$29,100.00
Pantum M6550nw štampač/skener/kopir/adf/wifi
| Brzina štampanja | 22ppm (A4) / 23ppm (Letter) |
| Prvi izvod | Manje od 7.8s |
| Procesor | 600 MHz |
| Memorija | 128 MB |
| Duplex režim | Ručni |
| Povezivanje | USB 2.0 visoke brzine; 10/100Base-Tx Ethernet; WiFi 802.11b/g/n |
| Maks. mesečni obim | 20,000 stranica |
| Preporučeni mesečni obim | 2000 stranica |
| Kopiranje | |
| Brzina kopiranja | 22cpm (A4) / 23cpm (Letter) |
| Prvi izvod kopije | Manje od 12 sekundi |
| Uvećanje / smanjivanje | 25% - 400% |
| Maksimalan broj kopija | 1 - 99 stranica |
| Dodatne funkcije | ID kopija, Kopija računa, N-up kopija, Klon kopija |
| Skeniranje | |
| Tip skeniranja | Flatbed + ADF |
| Maksimalna veličina skeniranja | 216 x 297mm (Flatbed ), 216 x 356mm (ADF) |
| Brzina skeniranja (maksimalno) | 22ppm (A4) / 23ppm (Letter) |
| Skeniranje u boji | Da |
| Funkcije izlaza | Skeniranje na E-mail, PC, FTP |
| Rukovanje papirom | |
| Kapacitet ulaza papira | 150 stranica |
| Kapacitet izlaza papira | 100 stranica |
| Tip medija | Običan, Debeo, Transparentni film, Karton, Etikete, Koverte, Tanak |
| Veličine medija | A4, A5, A6, JIS B5, ISO B5, B6, Letter, Legal, Executive, Izjava, Monarch koverte, DL koverte, C5 koverte, C6 koverte, NO.10 koverte, Japanska razglednica, Folio, Oficio, Big 16k, 32k, 16k, Big 32k, ZL, Yougata4, Razglednica, Younaga3, Nagagata3, Yougata2 |
| Težina medija | 60~163g/m² |
| Potrosni materijal | PA-210 |
| Zakonska saobraznost | 2 godine |
| Kompatibilnost operativnog sistema | Microsoft Windows Server 2008/Server 2012/Server 2016/Server 2019/XP/Vista/Win7/Win8/Win8.1/Win10/Win11 (32/64 Bit); Mac OS 10.10/10.11/10.12/10.13/10.14/10.15/11.0/11.1/11.2/11.3/11.4/11.5/11.6/12; Linux (Ubuntu 12.04 & 14.04 & 16.04 & 18.04 & 20.04 & 22.04) (32/64 Bit) |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.