Proizvod trenutno nije dostupan
Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
EPSON L6580 EcoTank
from
$123,830.00
Ex Tax: $123,830.00
- Stock: Proizvod trenutno nije dostupan
- Brand: EPSON
- Model: 8715946676678
- Weight: 5.00
- SKU: 68279
- EAN: 8715946676678
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$27,230.00
Ex Tax:$27,230.00
$19,110.00
Ex Tax:$19,110.00
$27,780.00
Ex Tax:$27,780.00
$29,100.00
Ex Tax:$29,100.00
$15,870.00
Ex Tax:$15,870.00
$1,250.00
Ex Tax:$1,250.00
$1,250.00
Ex Tax:$1,250.00
$4,890.00
Ex Tax:$4,890.00
$1,300.00
Ex Tax:$1,300.00
$1,300.00
Ex Tax:$1,300.00
EPSON L6580 EcoTank
| Tip | Multifunkcijski inkjet |
| Boja | U boji |
| Funkcionalnost | 4-u-1: štampač, skener, kopir, faks |
| Format | A4, A5, A6, B5, B6, C4 (koverta), C6 (koverta), DL (koverta), LGL, LTR, No. 10 (koverta) |
| Sistem štampe | PrecisionCore™ |
| Rezolucija štampe | 4.800 x 2.400 dpi |
| Duplex štampa | Da |
| ADF | Da |
| Brzina monohromatske štampe | 25ppm |
| Brzina štampe u boji | 25ppm |
| Brzina duplex štampe | 21ppm |
| Vreme štampe prve strane | 5.5 sekundi (monohromatski), 6 sekundi (u boji) |
| Maksimalni mesečni obim štampe | 66.000 strana |
| Preporučeni mesečni obim štampe | 200 strana - 3.300 strana |
|
| |
Skeniranje | |
|
| |
| Senzor | CIS |
| Format | A4 |
| Brzina skeniranja monohromatski | 27.5 ipm (ADF) |
| Brzina skeniranja u boji | 9 ipm (ADF) |
| Rezolucija skeniranja | 1.200 x 2.400 dpi |
| Duplex skeniranje | Da |
| Podržani profili | Scan to email, Scan to FTP |
| Podržani formati skeniranja | BMP, JPEG, multi TIFF, PDF, PNG, TIFF |
|
| |
Faks | |
|
| |
| Tip | Opciono |
| Memorija | 180 strana |
| Funkcije | Address Book, Auto Redial, Broadcast, Brzo biranje (100 brojeva), Fax Preview, Fax to E-mail, Memory Reception, PC Fax, Polling reception |
|
| |
Povezivost | |
|
| |
| Povezivost | Ethernet, LAN (mrežni), USB, Wi-Fi Direct |
| Bežični mrežni standardi | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
|
| |
Potrošni materijal | |
|
| |
| Toner | 112 EcoTank |
|
| |
Ostalo | |
|
| |
| Displej | 10.9cm Color Touch Screen |
| Kapacitet fioke | 250 listova (maksimalni kapacitet: 550 listova) |
| Podržana debljina papira | 64g/m² - 255g/m² |
| Sistemi zaštite | WEP enkripcija 64/128bit, WPA PSK (TKIP) |
| Podržane tehnologije | Apple AirPrint, Epson Connect (Epson konekcija sa smartphone telefonima i tablet uređajima) |
|
| |
Fizičke karakteristike | |
|
| |
| Dimenzije | 500mm x 425mm x 350mm |
| Masa | 17.8kg |
| Boja | Bela |
|
| |
Reklamacioni period | |
|
| |
| Reklamacioni period | 36 meseci uz prijavu na Epson sajt ili 150.000 strana |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.