Proizvod trenutno nije dostupan
Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
KYOCERA ECOSYS M2135DN
from
$52,930.00
Ex Tax: $52,930.00
- Stock: Proizvod trenutno nije dostupan
- Brand: KYOCERA
- Model: 632983040263
- Weight: 5.00
- SKU: 36953
- EAN: 632983040263
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$27,230.00
Ex Tax:$27,230.00
$19,110.00
Ex Tax:$19,110.00
$27,780.00
Ex Tax:$27,780.00
$29,100.00
Ex Tax:$29,100.00
$19,580.00
Ex Tax:$19,580.00
$42,180.00
Ex Tax:$42,180.00
$35,570.00
Ex Tax:$35,570.00
$30,890.00
Ex Tax:$30,890.00
$94,230.00
Ex Tax:$94,230.00
$158,080.00
Ex Tax:$158,080.00
$50,090.00
Ex Tax:$50,090.00
$33,010.00
Ex Tax:$33,010.00
KYOCERA ECOSYS M2135DN
| Tip | Multifunkcijski laser |
| Boja | Monohromatski (crno-beli) |
| Funkcionalnost | 3-u-1: štampač, skener, kopir |
| Format | A4 |
| Sistem štampe | KYOCERA ECOSYS Laser |
| Rezolucija štampe | 1.200 dpi |
| Duplex štampa | Da |
| ADF | Da |
| Brzina monohromatske štampe | 35ppm |
| Vreme štampe prve strane | 6.9 sekundi |
| Maksimalni mesečni obim štampe | 20.000 strana |
|
| |
Skeniranje | |
|
| |
| Brzina skeniranja monohromatski | 40ipm |
| Brzina skeniranja u boji | 23ipm |
| Rezolucija skeniranja | 600 x 600 dpi |
| Podržani profili | TWAIN, WIA, WSD |
| Podržani formati skeniranja | JPEG, PDF, PDF/A, TIFF, XPS |
|
| |
Kopiranje | |
|
| |
| Dodatne funkcije | 25% - 400% umanjenje - uveličavanje, 5 stepena uveličavanja, 7 stepena umanjenja, Elektronsko sortiranje, ID copy, Scan-once-copy-many |
|
| |
Povezivost | |
|
| |
| Povezivost | LAN (mrežni), USB |
| Ostale osobine | 10/100/1.000Mbps Ethernet protok, USB 2.0 priključak |
|
| |
Potrošni materijal | |
|
| |
| Kapacitet inicijalnog tonera (crni) | 1.000 strana |
| Kapacitet regularnog tonera (crni) | 3.000 strana |
| Toner | TK-1150 |
| Servisni set | 100.000 strana |
|
| |
Ostalo | |
|
| |
| Displej | Monohromatski LCD |
| Procesor | 800MHz |
| Memorija | 512MB (maksimalno podržano 1.536MB) |
| Emulacije | PCL6, PDF Direct Print, PostScript 3 (KPDL 3) |
| Kapacitet fioke | 100 listova (multipurpose tray), 250 listova (maksimalni kapacitet: 850 listova) |
| Podržana debljina papira | 60g/m² - 220g/m² |
| Nivo buke | 47.2dB(A) |
|
| |
Fizičke karakteristike | |
|
| |
| Dimenzije | 437mm x 417mm x 412mm |
| Masa | 19kg |
| Boja | Crno-bela |
|
| |
Reklamacioni period | |
|
| |
| Reklamacioni period | Zagarantovana sva prava po Zakonu o zaštiti potrošača |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.