Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
EPSON L6550 EcoTank ITS wireless
from
$115,450.00
Ex Tax: $115,450.00
- Stock: In Stock
- Brand: EPSON
- Model: 8715946676463
- Weight: 5.00
- SKU: 67642
- EAN: 8715946676463
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$27,230.00
Ex Tax:$27,230.00
$19,110.00
Ex Tax:$19,110.00
$27,780.00
Ex Tax:$27,780.00
$29,100.00
Ex Tax:$29,100.00
$15,870.00
Ex Tax:$15,870.00
$1,250.00
Ex Tax:$1,250.00
$1,250.00
Ex Tax:$1,250.00
$4,890.00
Ex Tax:$4,890.00
$1,300.00
Ex Tax:$1,300.00
$1,300.00
Ex Tax:$1,300.00
EPSON L6550 EcoTank ITS wireless
| ip | Multifunkcijski inkjet |
| Boja | U boji |
| Funkcionalnost | 4-u-1: štampač, skener, kopir, faks |
| Format | A4, A5, A6, B5, B6, C4 (koverta), C6 (koverta), DL (koverta), LGL, LTR, No. 10 (koverta) |
| Sistem štampe | PrecisionCore™ |
| Rezolucija štampe | 4.800 x 2.400 dpi |
| Duplex štampa | Da |
| ADF | Da |
| Brzina monohromatske štampe | 25ppm |
| Brzina štampe u boji | 12ppm |
| Brzina duplex štampe | 16ppm (monohromatski), 9ppm (u boji) |
| Vreme štampe prve strane | 5.5 sekundi (monohromatski), 9.5 sekundi (u boji) |
|
| |
Skeniranje | |
|
| |
| Senzor | CIS |
| Format | A4 |
| Brzina skeniranja monohromatski | 26 ipm (ADF) |
| Brzina skeniranja u boji | 9 ipm (ADF) |
| Rezolucija skeniranja | 1.200 x 2.400 dpi |
| Podržani formati skeniranja | BMP, JPEG, multi TIFF, PDF, PNG, TIFF |
|
| |
Faks | |
|
| |
| Tip | Opciono |
| Memorija | 550 strana, 6MB |
| Funkcije | Address Book, Auto Redial, Broadcast, Fax Preview, Fax to E-mail, Memory Reception, PC Fax, Polling reception |
|
| |
Povezivost | |
|
| |
| Povezivost | Ethernet, LAN (mrežni), USB, Wi-Fi Direct |
| Bežični mrežni standardi | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
|
| |
Potrošni materijal | |
|
| |
| Kapacitet regularnog tonera (crni) | 7.500 strana |
| Kapacitet regularnog tonera (u boji) | 6.000 strana |
| Toner | 112 EcoTank |
|
| |
Ostalo | |
|
| |
| Displej | 10.9cm Color Touch Screen |
| Kapacitet fioke | 550 listova |
| Podržana debljina papira | 64g/m² - 255g/m² |
| Sistemi zaštite | WEP enkripcija 64/128bit, WPA PSK (TKIP) |
| Podržane tehnologije | Apple AirPrint, Epson Connect (Epson konekcija sa smartphone telefonima i tablet uređajima) |
|
| |
Fizičke karakteristike | |
|
| |
| Dimenzije | 500mm x 425mm x 350mm |
| Masa | 17.5kg |
| Boja | Crna |
|
| |
Reklamacioni period | |
|
| |
| Reklamacioni period | 12 meseci + dodatnih 24 meseca uz registraciju na https://www.epson.eu/promotions/extended-warranty Rok za registraciju uredjaja 30 dana od dana kupovine |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.