Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
EPSON M2170 EcoTank ITS
from
$41,730.00
Ex Tax: $41,730.00
- Stock: In Stock
- Brand: EPSON
- Model: 8715946663494
- Weight: 5.00
- SKU: 59732
- EAN: 8715946663494
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$27,230.00
Ex Tax:$27,230.00
$19,110.00
Ex Tax:$19,110.00
$27,780.00
Ex Tax:$27,780.00
$29,100.00
Ex Tax:$29,100.00
$15,870.00
Ex Tax:$15,870.00
$1,250.00
Ex Tax:$1,250.00
$1,250.00
Ex Tax:$1,250.00
$4,890.00
Ex Tax:$4,890.00
$1,300.00
Ex Tax:$1,300.00
$1,300.00
Ex Tax:$1,300.00
EPSON M2170 EcoTank ITS
| Tip | Multifunkcijski inkjet |
| Boja | Monohromatski (crno-beli) |
| Funkcionalnost | 3-u-1: štampač, skener, kopir |
| Format | A4 |
| Sistem štampe | PrecisionCore™ |
| Glava štampača | PrecisionCore™ |
| Rezolucija štampe | 1.200 x 2.400 dpi |
| Duplex štampa | Da |
| Brzina monohromatske štampe | 39ppm |
| Brzina duplex štampe | 9ppm (A4) |
| Vreme štampe prve strane | 6 sekundi (monohromatski) |
| Maksimalni mesečni obim štampe | 20.000 strana |
|
| |
Skeniranje | |
|
| |
| Senzor | CIS |
| Brzina skeniranja monohromatski | 12 sekundi |
| Brzina skeniranja u boji | 27 sekundi |
| Rezolucija skeniranja | 2.400 x 1.200 dpi |
| Podržani formati skeniranja | PICT, BMP, JPEG, multi TIFF, PDF, PNG, TIFF |
|
| |
Kopiranje | |
|
| |
| Rezolucija kopiranja | 2.400 x 1.200 dpi |
|
| |
Povezivost | |
|
| |
| Povezivost | Ethernet, USB, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Ostale osobine | Wi-Fi Direct |
|
| |
Potrošni materijal | |
|
| |
| Kapacitet inicijalnog tonera (crni) | 11.000 strana |
| Toner | Mastilo 110, Mastilo 110S |
| Servisni set | 100.000 strana |
| Maintenance kit (servisni set) | ET-3700, ET-4750, L4000, L6000, WF-2860DWF, XP-5100 |
|
| |
Ostalo | |
|
| |
| Displej | 3.7" LCD u boji |
| Emulacije | GDI |
| Kapacitet fioke | 250 listova |
| Podržana debljina papira | 64g/m² - 95g/m² |
| Sistemi zaštite | WEP enkripcija 64/128bit, WPA2-PSK, WPA2-PSK (AES) enkripcija |
| Podržane tehnologije | Apple AirPrint, Epson Connect (Epson konekcija sa smartphone telefonima i tablet uređajima), Google Cloud Print |
| Nivo buke | 56dB(A) |
|
| |
Fizičke karakteristike | |
|
| |
| Dimenzije | 375mm x 347mm x 302mm |
| Masa | 6.4kg |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 2 crne boje u pakovanju |
|
| |
Reklamacioni period | |
|
| |
| Reklamacioni period | 36 meseci uz prijavu na Epson sajt https://register.epson-europe.com/ ili 100.000 strana |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.