Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
KYOCERA ECOSYS M8124cidn
from
$258,040.00
Ex Tax: $258,040.00
- Stock: In Stock
- Brand: KYOCERA
- Model: 632983046623
- Weight: 5.00
- SKU: 45976
- EAN: 632983046623
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$27,230.00
Ex Tax:$27,230.00
$19,110.00
Ex Tax:$19,110.00
$27,780.00
Ex Tax:$27,780.00
$29,100.00
Ex Tax:$29,100.00
$19,580.00
Ex Tax:$19,580.00
$42,180.00
Ex Tax:$42,180.00
$35,570.00
Ex Tax:$35,570.00
$30,890.00
Ex Tax:$30,890.00
$94,230.00
Ex Tax:$94,230.00
$158,080.00
Ex Tax:$158,080.00
$50,090.00
Ex Tax:$50,090.00
$33,010.00
Ex Tax:$33,010.00
KYOCERA ECOSYS M8124cidn
| Tip | Multifunkcijski laser |
| Boja | U boji |
| Funkcionalnost | 3-u-1: štampač, skener, kopir |
| Format | A3 |
| Sistem štampe | KYOCERA ECOSYS Laser, KYOCERA HyPAS™ |
| Rezolucija štampe | 1.200 x 1.200 dpi |
| Duplex štampa | Da |
| ADF | Da |
| Brzina monohromatske štampe | 12ppm (A3), 24ppm (A4) |
| Brzina štampe u boji | 12ppm (A3), 24ppm (A4) |
| Vreme štampe prve strane | 10.2 sekundi (u boji), 7.5 sekundi (monohromatski) |
| Maksimalni mesečni obim štampe | 100.000 strana |
|
| |
Skeniranje | |
|
| |
| Brzina skeniranja monohromatski | 50ipm (300dpi, A4) |
| Brzina skeniranja u boji | 50ipm (300dpi, A4) |
| Rezolucija skeniranja | 600 x 600 dpi |
| Podržani profili | Network TWAIN, WIA, WSD |
| Podržani formati skeniranja | JPEG, Open XPS, PDF, PDF/A, TIFF |
| Zum | 25% - 400% |
|
| |
Kopiranje | |
|
| |
| Rezolucija kopiranja | 600 x 600 dpi |
| Dodatne funkcije | 25% - 400% umanjenje - uveličavanje, 5 stepena umanjenja, 5 stepena uveličavanja |
|
| |
Povezivost | |
|
| |
| Povezivost | LAN (mrežni), USB |
| Dodatni priključci / Slotovi | 2x USB 2.0 (tip A) Host - za povezivanje USB fleš diskova |
| Ostale osobine | 10/100/1.000Mbps Ethernet protok, USB 2.0 priključak |
|
| |
Potrošni materijal | |
|
| |
| Kapacitet inicijalnog tonera (crni) | 3.000 strana |
| Kapacitet inicijalnog tonera (u boji) | 1.500 strana |
| Kapacitet regularnog tonera (crni) | 12.000 strana |
| Kapacitet regularnog tonera (u boji) | 6.000 strana |
| Toner | TK-8115C, TK-8115K, TK-8115M, TK-8115Y |
| Servisni set | 200.000 strana |
| Servisni set boje | 200.000 strana |
|
| |
Ostalo | |
|
| |
| Displej | LCD u boji |
| Procesor | 1.2GHz, ARM™ Cortex-A9 Dual Core |
| Memorija | 128GB SSD, 1536MB (maksimalno podržano: 3072MB) |
| Emulacije | PCL6, PDF Direct Print, PostScript 3 (KPDL 3), XPS Direct Print |
| Kapacitet fioke | 100 listova (multipurpose tray), 500 listova (maksimalni kapacitet: 1.600 listova) |
| Podržana debljina papira | 60g/m² - 256g/m² |
| Podržane tehnologije | ECOSYS, HyPAS™ |
| Nivo buke | 52dB(A) |
| Opciona oprema | CB-470, CB-472, PF-470 (Paper feeder - 500 strana) |
|
| |
Fizičke karakteristike | |
|
| |
| Dimenzije | 753mm x 590mm x 590mm |
| Masa | 76kg |
| Boja | Crno-bela |
|
| |
Reklamacioni period | |
|
| |
| Reklamacioni period | 24 mesecaa |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.