Free Shipping
Proizvod trenutno nije dostupan
Why buy from us?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Ask a Question About This Product
APC BR900G-GR BACK RS 900VA
from
$35,570.00
Ex Tax: $35,570.00
- Stock: Proizvod trenutno nije dostupan
- Brand: APC
- Model: 731304286912
- Weight: 5.00
- SKU: 24989
- EAN: 731304286912
- MPN: BC
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
Create unlimited custom product blocks and display them in accordions or tabs or open blocks. Each block can be assigned to all products at once or specific products according to advanced criteria.
$9,050.00
Ex Tax:$9,050.00
$83,700.00
Ex Tax:$83,700.00
$102,170.00
Ex Tax:$102,170.00
$351,960.00
Ex Tax:$351,960.00
$161,450.00
Ex Tax:$161,450.00
$138,280.00
Ex Tax:$138,280.00
$24,130.00
Ex Tax:$24,130.00
$51,880.00
Ex Tax:$51,880.00
$52,240.00
Ex Tax:$52,240.00
$100,860.00
Ex Tax:$100,860.00
$66,860.00
Ex Tax:$66,860.00
$12,160.00
Ex Tax:$12,160.00
$16,180.00
Ex Tax:$16,180.00
$17,610.00
Ex Tax:$17,610.00
$63,120.00
Ex Tax:$63,120.00
$14,730.00
Ex Tax:$14,730.00
APC BR900G-GR BACK RS 900VA
| Funkcije (opis) | Alfa numerički ekran koji pokazuje sistemske parametre i alrme. Automatska regulacija napona (AVR). Inteligentno upravljanje baterijom: Maksimizuje performanse baterije, vek tajanja i pouzdanost putem preciznog punjenja Štiti povezane uređaje od prenapona, udara groma i drugih strujnih poremećaja. Automatsko samo-testiranje periodično proverava stanje baterije kako bi na vreme pružio informaciju o zameni baterije. Zvučni alarmi pružaju obaveštenja o punjenju i stanju UPS-a kao i upozorenje kada baterija nije u stanju da obezbedi rezervnu struju. |
|---|---|
| Kapacitet | 900VA / 540W |
| UPS Tehnologija | Line-Interactive |
| Ulazna voltaža (opseg) | 176-294 VAC |
| Izlazna voltaža | 230VAC |
| Ulazna frekfencija | 50 / 60 Hz +/- 3Hz (Auto detection) |
| Izlazna frekfencija | 50 / 60 Hz +/- 3Hz |
| Talasni oblik | Simulirani sinusni talasi (Simulated Sine Wave) |
| Automatska regulacija napona (AVR) | Da |
| Zaštita od prenapona | Da (613 J) |
| Baterija | 12V, 7Ah x2 |
| Vreme punjenja baterije (90%) | 8 sati |
| Autonomija baterije | 2h 4min (50W opterećenje), 59min (100W opterećenje), 25min (200W opterećenje), 14min (300W opterećenje), 9min (400W opterećenje), 6min (500W opterećenje) |
| Zvučna upozorenja | Rad na bateriji : slaba baterija (karakterističan zvuk), preopterećenje (kontinuirani zvuk) |
| Indikatori / ekran | Alfa numerički ekran koji pokazuje sistemske parametre i alrme. |
| Utičnice | 5 x Schuko CEE 7 ( 3 batery backup & 2 surge protection) |
| Zaštita za telefon/mrežu | Da RJ11/RJ45 (ulaz /izlaz) |
| Operativna temperatura | 0°C - 40°C |
| Dimenzije | 250 x 100 x 382mm (VxŠxD) |
Builder in Product TAB
NEW! Since Journal 3.2, the much improved T.A.B (Tabs Accordion Blocks) system supports the page builder inside the tab content. Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content or the builder interface (supporting custom rows/columns/modules) can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc.
You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.
Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.